Lisa järjehoidjasse!   Saada sõbrale   Prindi    Ostukorv
   
FirmastTeenusedTootedKontakt Kasulik teada
Kliimain.ee » Tooted » Veesoojendajad ( boilerid )
TootedKaupade otsing:
Kood:

Valuuta valik


Sisselogimine
Kasutajanimi:
Parool:
 


Registreeri


TOP 10:
1
BONECO 2055D ...
2
BONECO D7064 ...
3
BONECO P 2261 ...
4
BONECO U7142 Ultraheli ...
5
Elektrilised konvektorid ...
6
BONECO W 2255 ...
7
Traditsiooniline õhuniisutaja ...
8
BONECO 7135 Ultraheli ...
9
Soojapuhur ELECTROLUX EHF/S ...
10
Veefilter RO-50 Standart ...

Veesoojendajad ( boilerid )

Boilerid on ette nähtud kuuma majapidamisvee valmistamiseks. Seadmed kujutavad endast vee jaoks ette nähtud anumat, mille sees mööda spiraali liigub katlast tulev soojuskandja. Boilerite eelis läbivooluga veekuumutajate ees on sooja vee pidev olemasolu, mis tagab tarbijatele mugavama kasutamise. 

Kood: 00099
Electrolux GWh 265 ERN Nano Plus

Mudeli kirjeldus

GWH 285 ERN NanoPlus on elektroonilise süütesüsteemiga gaasikatel. Põleti süütamine toimub automaatselt kuumavee kraani avamisel. Kuumutamise võimsust ja vee temperatuuri reguleeritakse edasi juhtpaneelil asuvate ergonoomiliste lülitite abil. Leegi olemasolu kontrollitakse ioniseerimise juhtploki abil. Gaasikatla NanoPlus tootlikkus on 10 liitrit minutis ja  gaasipõleti on valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest. Heitgaasi väljalaskeava läbimõõt 110 mm, mis võimaldab seda ühendada praktiliselt kõikide väljatõmbesüsteemidega.

 

Soojusvaheti

Soojusvaheti on valmistatud kõrgekvaliteedilisest deoksüdeeritud vasest, kasutades tehnoloogiat OXYGEN FREE, mis suurendab oluliselt selle vastupidavust oksüdeerimise ja kõrgete temperatuuride suhtes. Soojusvaheti ei sisalda pliid ega tina, mis tähendab, et see on inimestele ja keskkonnale ohutu ning pika kasutusajaga.

 

Digitaalne displei

Juhtpaneelil on moodne intelligentse juhtimisega digitaalne LCD-displei. Displeile kuvatakse vee kuumutamise temperatuuri ja katla erinevad tööfunktsioonid: leegi olemasolu põletis, vee tsirkuleerimine soojusvahetis, süütamiseks kasutatavate patareide laetustase. Kui süütamiseks vajalik laeng on ebapiisav, hakkab patareiikoon vilkuma ja patarei tuleb välja vahetada.

 

Mitmetasandiline kaitsesüsteem

Kaitsesüsteemi esimene tasetõmbeandur. Andur rakendub väljalaskelõõris tõmbe puudumisel või vastupidise tõmbe tekkimisel ning lülitab gaasi pealeandmise välja. Kaitsesüsteemi teiseks tasemeks on katelt ülekuumenemise eest kaitsev kaitsetermostaat. Kaitsesüsteemi kolmandaks tasemeks on hüdrauliline kaitseklapp, mis on mõeldud soojusvahetis vee tsirkuleerimise juhtimiseks. See hoiab ära gaasikatla ülekuumenemise. Neljandaks tasemeks on leegi ioniseerumise kontroll, mis kontrollib leegi olemasolu või puudumist põletis. Intellektuaalse juhtimise süsteem kontrollib kõikide andurite tööd. Katla töös rikete või vigade tekkimisel kuvatakse LCD-displeile rikke kood, mis on väga mugav nii seadme kasutamise kui ka hooldamise juures.

 

Töötamine madala gaasirõhu juures

Electroluxi gaasikatlad on ehitatud Venemaal, Ukrainas, Kasahstanis jm endise nõukogude liidu aladel töötamise iseärasusi arvestades. Neis piirkondades võib gaasi ja vee rõhk olla magistraalides teinekord üpris madal.  Minimaalne vee surve sisselülitamisel – 0,15 bar, gaasi puhul – 20 mbar.

  Tutvu lähemalt »»
  Lisa ostukorvi! 299.00 EUROstukorvTootjad


Juhuslik kaup

Cooper&Hunter Nordic Split System FTXN
Cooper&Hunter Nordic Split System FTXN

Arvestid